V posledních letech došlo ke změnám v designu koupelen. Také se denně při čištění zubů díváte na nemoderní kachličky a už Vás to rozčiluje? Máte nějakou představu, jak by Vaše koupelna měla vypadat, jen potřebujete doladit detaily? A co kdybychom Vám s tím pomohli právě my? Rekonstrukce baytů Praha patří v poslední době mezi naše hlavní činnosti.
Pro začátek si můžete u nás objednat katalog kuchyní, podlah a nábytku. Dopřejte si čas a v klidu si je prohlédněte. Pak stačí vytočit telefonní číslo, nebo nás kontaktovat přes facebookové stánky a my Vám rádi se vším poradíme. Pokud budete mít zájem, můžete vše zkonzultovat s naším architektem. Snažíme se našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc. Nehledáme pro zákazníky to nejdražší řešení, ale opravdu se soustřeďujeme na potřeby klienta. Naše rekonstrukce bytů Praha se Vám zajisté bude líbit.

Navštivte nás i o víkendu

Pokud jste silně pracovně vytíženi, není problém se s námi domluvit na schůzce o víkendu. Těšíte se na svou Rekonstrukce bytů Praha? Uvidíte, že budete nadšeni.